Scholen

Stichting Varietas heeft ruim 30 scholen met elk hun eigen identiteit. Door samen te werken kunnen zij ieder kind de best mogelijke basis voor de toekomst bieden! Onze scholen werken samen in 4 conglomeraten (samenbundelingen van scholen). Elk conglomeraat heeft een gezamenlijk budget om extra expertise in te zetten waar in dat conglomeraat behoefte aan is.

 

Klik op de naam van de school om naar de website van de school te gaan.

(op een telefoon of tablet verspringen de logo's: SchouderCom werkt nog aan een interactieve kaart)

 

Conglomeraat Almelo-Wierden:

Conglomeraat Deventer-Holten:

Conglomeraat Hellendoorn-Twenterand-Joppe:

Conglomeraat Deventer:

Logo Compaan

Logo Vijf-er

 

Logo Steenuil

De Compaan

De Kolibrie 26 Almelo

compaan@varietas.nl

KBS De Vijf-er

Leonard Springerlaan 310 Deventer

vijf-er@varietas.nl

OBS De Schakel

Lindenlaan 62 Vroomshoop

schakel@varietas.nl

IBS De Steenuil

Wezenland 582 Deventer

steenuil@varietas.nl

Logo Compaan

Logo WW

 

Logo WW

De Compaan

Maardijk 83a Almelo

compaan@varietas.nl

WereldWijzer Okkenbroek

Oerdijk 149 Okkenbroek

wereldwijzer.okkenbroek@varietas.nl

 

 

OBS Weemewereld

Koningshof 8, Vriezenveen

weemewereld@varietas.nl

WereldWijzer Deventer

Eikvaren 41 Deventer

wereldwijzer@varietas.nl

Logo wereldboom

Logo Dijkerhoek

Logo Trotz

Logo Palet

De Wereldboom

Bosrand 6 Almelo

wereldboom@varietas.nl

OBS Dijkerhoek

Dijkerhoekseweg 30 Holten

dijkerhoek@varietas.nl

TROTZ!

De Koolmees 57 Vriezenveen

trotz@varietas.nl

Kindcentrum Het Palet

Spijkerpad 1 Deventer

palet@varietas.nl

 

 

Logo Blokstoeke

Logo Windroos

OBS Widerode

Marjoleinlaan 41 Wierden

widerode@varietas.nl

ODBS De Holterenk

Dorsmolen 1 Holten

holterenk@varietas.nl

OBS De Blokstoeke

Oranjestraat 2b Westerhaar

blokstoeke@varietas.nl

IBS De Windroos

Broederenstraat 16 Deventer

windroos@varietas.nl

Logo Noorderborch

Logo Haarschool

 

 

Logo Adwaita

KBS De Noorderborch

  • Havezathe 99 Almelo
  • Welgelegen 6 Almelo

noorderborch@varietas.nl

OBS Haarschool

Kon.Wilhelminastr. 15 Holten

haarschool@varietas.nl

ODBS Reggewinde

Morgenster 2 Nijverdal

reggewinde@varietas.nl

RKBS Adwaita

J. van Deventerstr. 10 Deventer

adwaita@varietas.nl

Logo Egbertus

Logo Kleurrijk

 

 

Logo Adwaita

St. Egbertusschool

Arendsboerweg 5 Almelo

egbertus@varietas.nl

Kindcentrum Kleurrijk

Zwaluwenburg 6 Deventer

kleurrijk@varietas.nl

ODBS Reggewinde

Raadhuisstraat 15 Hellendoorn

reggewinde@varietas.nl

RKBS Adwaita

Kerkstraat 3 Deventer

adwaita@varietas.nl

Logo Montessori

 

Logo Rank

Logo Joppe

Logo Zonnewijzer

Montessorischool

Jan Janslaan 4 Almelo

montessori@varietas.nl

Christelijke Daltonschool De Rank

Andriessenplein 12 Deventer

rank@varietas.nl

Joppeschool

Joppelaan 73A Joppe

joppeschool@varietas.nl

IBS De Zonnewijzer

  • Molenweg 53 Diepenveen
  • Slingerbos 2 Diepenveen

zonnewijzer@varietas.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

ODBS 't Heem

Schubertstr 18 Nijverdal

heem@varietas.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBS De Peppel

PC Stamstraat 2b Nijverdal

peppel@varietas.nl

 

 

 

 

 

Ieder kind de best mogelijke basis bieden voor de toekomst

“Varietas” betekent “verscheidenheid”

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren