Scholen

Stichting Varietas heeft ruim 30 scholen met elk hun eigen identiteit. Door samen te werken kunnen zij ieder kind de best mogelijke basis voor de toekomst bieden! Onze scholen werken samen in 4 conglomeraten (samenbundelingen van scholen). Elk conglomeraat heeft een gezamenlijk budget om extra expertise in te zetten waar in dat conglomeraat behoefte aan is.

 

Klik op de naam van de school om naar de website van de school te gaan.

 

 

Scholen in 

Almelo

 

Logo Compaan

De Compaan

  • De Kolibrie 26 Almelo
  • Maardijk 83a Almelo

compaan@varietas.nl

 

Logo wereldboom

De Wereldboom

Bosrand 6 Almelo

wereldboom@varietas.nl

 

Logo Noorderborch

KBS De Noorderborch

Havezathe 99 Almelo

noorderborch@varietas.nl

 

Logo Egbertus

St. Egbertusschool

Arendsboerweg 5 Almelo

egbertus@varietas.nl

 

Logo Montessori

Montessorischool

Jan Janslaan 4 Almelo

montessori@varietas.nl

 

Scholen in 

Deventer

 

Logo Steenuil

IBS De Steenuil

Wezenland 582 Deventer

steenuil@varietas.nl

 

Logo Palet

Kindcentrum Het Palet

Spijkerpad 1 Deventer

palet@varietas.nl

 

Logo Windroos

IBS De Windroos

Broederenstraat 16 Deventer

windroos@varietas.nl

 

Logo Adwaita

RKBS Adwaita

adwaita@varietas.nl

  • J. van Deventerstr. 10 Deventer
  • Kerkstraat 3 Deventer
 

Logo Kleurrijk

Kindcentrum Kleurrijk

Zwaluwenburg 6 Deventer

kleurrijk@varietas.nl

 

Logo Rank

Chr. Daltonschool De Rank

Andriessenplein 12 Deventer

rank@varietas.nl

 

Logo Vijf-er

KBS De Vijf-er

Leonard Springerlaan 310 Deventer

vijf-er@varietas.nl

 

Logo WereldWijzer

WereldWijzer Deventer

Eikvaren 41 Deventer

wereldwijzer@varietas.nl

 

Scholen in 

Diepenveen

 

Logo Zonnewijzer

IBS De Zonnewijzer

zonnewijzer@varietas.nl

  • Molenweg 53 Diepenveen
  • Slingerbos 2 Diepenveen
 

Scholen in 

Holten

 

Logo Dijkerhoek

OBS Dijkerhoek

Dijkerhoekseweg 30 Holten

dijkerhoek@varietas.nl

 

Logo Holterenk

ODBS De Holterenk

Dorsmolen 1 Holten

holterenk@varietas.nl

 

Logo Haarschool

OBS Haarschool

Kon.Wilhelminastr. 15 Holten

haarschool@varietas.nl

 

Scholen in 

Joppe

 

Logo Joppe

Joppeschool

Joppelaan 73A Joppe

joppeschool@varietas.nl

 

Scholen in 

Nijverdal-Hellendoorn

 

Logo Reggewinde

OBS Reggewinde

reggewinde@varietas.nl

  • Morgenster 2 Nijverdal

  • Raadhuisstraat 15 Hellendoorn

 

Logo Reggewijs

Reggewijs

PC Stamstraat 2b Nijverdal

reggewijs@varietas.nl

 

Scholen in 

Okkenbroek

 

Logo WereldWijzer

WereldWijzer Okkenbroek

Oerdijk 149 Okkenbroek

wereldwijzer.okkenbroek@varietas.nl

 

Scholen in 

Vriezenveen

 

Logo Weemewereld

OBS Weemewereld

Koningshof 8, Vriezenveen

weemewereld@varietas.nl

 

Logo Trotz

TROTZ!

De Koolmees 57 Vriezenveen

trotz@varietas.nl

 

Scholen in 

Vroomshoop

 

logo schakel

OBS De Schakel

Lindenlaan 62 Vroomshoop

schakel@varietas.nl

 

Scholen in 

Westerhaar

 

Logo Blokstoeke

OBS De Blokstoeke

Oranjestraat 2b Westerhaar

blokstoeke@varietas.nl

 

Scholen in 

Wierden

 

Logo Widerode

OBS Widerode

Marjoleinlaan 41 Wierden

widerode@varietas.nl

 

 

 

Ieder kind de best mogelijke basis bieden voor de toekomst

“Varietas” betekent “verscheidenheid”

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren