Scholen

Stichting Varietas heeft ruim 30 scholen met elk hun eigen identiteit. Door samen te werken kunnen zij ieder kind de best mogelijke basis voor de toekomst bieden! Onze scholen werken samen in 4 conglomeraten (samenbundelingen van scholen). Elk conglomeraat heeft een gezamenlijk budget om extra expertise in te zetten waar in dat conglomeraat behoefte aan is.

 

Klik op de naam van de school om naar de website van de school te gaan.

 

 

Scholen in Almelo

 

De Compaan

  • De Kolibrie 26 Almelo
  • Maardijk 83a Almelo

compaan@varietas.nl

Logo Compaan

De Wereldboom

Bosrand 6 Almelo

wereldboom@varietas.nl

Logo wereldboom

KBS De Noorderborch

Havezathe 99 Almelo

noorderborch@varietas.nl

Logo Noorderborch

St. Egbertusschool

Arendsboerweg 5 Almelo

egbertus@varietas.nl

Logo Egbertus

Montessorischool

Jan Janslaan 4 Almelo

montessori@varietas.nl

Logo Montessori

Scholen in Deventer

 

IBS De Steenuil

Wezenland 582 Deventer

steenuil@varietas.nl

Logo Steenuil

Kindcentrum Het Palet

Spijkerpad 1 Deventer

palet@varietas.nl

Logo Palet

IBS De Windroos

Broederenstraat 16 Deventer

windroos@varietas.nl

Logo Windroos

RKBS Adwaita

adwaita@varietas.nl

  • J. van Deventerstr. 10 Deventer
  • Kerkstraat 3 Deventer

Logo Adwaita

Kindcentrum Kleurrijk

Zwaluwenburg 6 Deventer

kleurrijk@varietas.nl

Logo Kleurrijk

Chr. Daltonschool De Rank

Andriessenplein 12 Deventer

rank@varietas.nl

Logo Rank

KBS De Vijf-er

Leonard Springerlaan 310 Deventer

vijf-er@varietas.nl

Logo Vijf-er

WereldWijzer Deventer

Eikvaren 41 Deventer

wereldwijzer@varietas.nl

Logo WW

Scholen in Diepenveen

 

IBS De Zonnewijzer

zonnewijzer@varietas.nl

  • Molenweg 53 Diepenveen
  • Slingerbos 2 Diepenveen

Logo Zonnewijzer

Scholen in Holten

 

OBS Dijkerhoek

Dijkerhoekseweg 30 Holten

dijkerhoek@varietas.nl

Logo Dijkerhoek

ODBS De Holterenk

Dorsmolen 1 Holten

holterenk@varietas.nl

Logo Holterenk

OBS Haarschool

Kon.Wilhelminastr. 15 Holten

haarschool@varietas.nl

Logo Haarschool

Scholen in Joppe

 

Joppeschool

Joppelaan 73A Joppe

joppeschool@varietas.nl

Logo Joppe

Scholen in Nijverdal-Hellendoorn

 

ODBS Reggewinde

reggewinde@varietas.nl

  • Morgenster 2 Nijverdal

  • Raadhuisstraat 15 Hellendoorn

Logo Reggewinde

OBS De Peppel

PC Stamstraat 2b Nijverdal

peppel@varietas.nl

Logo Peppel

ODBS 't Heem

Schubertstr 18 Nijverdal 

heem@varietas.nl

Logo Heem

Scholen in Okkenbroek

 

WereldWijzer Okkenbroek

Oerdijk 149 Okkenbroek

wereldwijzer.okkenbroek@varietas.nl

Logo WW

Scholen in Vriezenveen

 

OBS Weemewereld

Koningshof 8, Vriezenveen

weemewereld@varietas.nl

Logo Weemewereld

TROTZ!

De Koolmees 57 Vriezenveen

trotz@varietas.nl

Logo Trotz

Scholen in Vroomshoop

 

OBS De Schakel

Lindenlaan 62 Vroomshoop

schakel@varietas.nl

logo schakel

Scholen in Westerhaar

 

OBS De Blokstoeke

Oranjestraat 2b Westerhaar

blokstoeke@varietas.nl

Logo Blokstoeke

Scholen in Wierden

 

OBS Widerode

Marjoleinlaan 41 Wierden

widerode@varietas.nl

Logo Widerode

 

 

Ieder kind de best mogelijke basis bieden voor de toekomst

“Varietas” betekent “verscheidenheid”

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren