Organisatie

College van Bestuur

  • Berthold van Leeuwen (b.vanleeuwen@varietas.nl)

 

Medewerkers Stafbureau

Acquisitie en spam wordt niet op prijs gesteld. 

 

Financiën en Beheer

Ersin Yigit (e.yigit@varietas.nl)

Henk Veldhuis (h.veldhuis@varietas.nl): huisvesting

Sandra Nijhuis (s.nijhuis@varietas.nl): financiën, subsidies

Onderwijs en Kwaliteit

Marike Ruiter (m.ruiter@varietas.nl

Martijn Vrielink (martijn.vrielink@varietas.nl)

Personeel & Organisatie

Vanessa de Zwart (v.dezwart@varietas.nl)

Jan Gerard Kuper (j.kuper@varietas.nl)

Trudy Snoek (t.snoek@varietas.nl)

Overig

Ethel Korbeld (e.korbeld@varietas.nl): privacy (FG), medezeggenschap

Hetty Poelakker (h.poelakker@varietas.nl): RvT, communicatie

 

Jaarverslagen

 

Ieder kind de best mogelijke basis bieden voor de toekomst

“Varietas” betekent “verscheidenheid”

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren