Organisatie

College van Bestuur

  • Berthold van Leeuwen (b.vanleeuwen@varietas.nl)
  • Louis van Stiphout (l.vanstiphout@varietas.nl) 


De Raad van Toezicht

  • Henk van der Sar (voorzitter)
  • Leon van Minderhout (vice-voorzitter)
  • Evelyne Laan-Engels
  • Ingo Verhaak
  • Roel Becking
  • Irma Fuchs
  • Edith van Rijssen

U kunt de leden van de RvT bereiken via het emailadres: h.poelakker@varietas.nl

 

Medewerkers Stafbureau

Acquisitie en spam wordt niet op prijs gesteld. 

 

Financiën en Beheer

Ersin Yigit (e.yigit@varietas.nl)

Henk Veldhuis (h.veldhuis@varietas.nl)

Sandra Nijhuis (s.nijhuis@varietas.nl)

Onderwijs en Kwaliteit

Marike Ruiter (m.ruiter@varietas.nl

Martijn Vrielink (martijn.vrielink@varietas.nl)

Personeel & Organisatie

Vanessa de Zwart (v.dezwart@varietas.nl)

Jan Gerard Kuper (j.kuper@varietas.nl)

Trudy Snoek (t.snoek@varietas.nl)

Overig

Ethel Korbeld (e.korbeld@varietas.nl): privacy (FG), medezeggenschap

Hetty Poelakker (h.poelakker@varietas.nl): RvT, communicatie

 

Jaarverslagen

 

Ieder kind de best mogelijke basis bieden voor de toekomst

“Varietas” betekent “verscheidenheid”

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren