Medewerkers bestuurskantoor

Het bestuurskantoor is te vinden aan de Bosanemoon 30 in Deventer. De bestuurder en de medewerkers van het bestuurskantoor hebben daar hun werkplek. Er is ook een bovenschoolse locatie in Almelo aan de Bosrand 6. In praktijk zijn veel medewerkers van het bestuurskantoor natuurlijk ook vaak op de scholen te vinden.   

Berthold

College van Bestuur

Berthold van Leeuwen

b.vanleeuwen@varietas.nl

 

Marike

Onderwijs & Kwaliteit

Marike Ruiter

m.ruiter@varietas.nl

Martijn

Onderwijs & Kwaliteit

Martijn Vrielink

martijn.vrielink@varietas.nl

Henk

Huisvesting

Henk Veldhuis

h.veldhuis@varietas.nl

Sandra

Financiën

Sandra Nijhuis

s.nijhuis@varietas.nl

Raymond

Technisch beheer

Raymond Scholten

raymond.scholten@varietas.nl

Trudy

Personeel & Organisatie

Trudy Snoek

t.snoek@varietas.nl

Vanessa

Personeel & Organisatie

Vanessa de Zwart

v.dezwart@varietas.nl

Jan Gerard

Personeel & Organisatie

Jan Gerard Kuper

j.kuper@varietas.nl

Hetty

Bestuursondersteuning, 

RvT, communicatie

Hetty Poelakker

h.poelakker@varietas.nl

Ethel

Bestuursondersteuning,

medezeggenschap, privacy (FG)

Ethel Korbeld

e.korbeld@varietas.nl 

 

 

Ieder kind de best mogelijke basis bieden voor de toekomst

“Varietas” betekent “verscheidenheid”

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren